Ücretsiz Stok Fotoğraf Bulabileceğiniz Web Siteleri

Ücretsiz Stok Fotoğraf Bulabileceğiniz Web Siteleri

Bir resim bin kelimeye bedeldir”.

Oluşturduğunuz içeriklerde görsellerin gücü her zaman yerini koruyor ve korumaya devam edecek. Görsel içerikler metin içeriklere göre her zaman daha akılda kalıcı oluyor.

Tasarımlarınızda kullanmak istediğiniz yüksek çözünürlüklü görselleri ve vektörleri, ücretli sitelerden pahalı almak yerine SadeceOn’da 10 Liradan başlayan stok görsel fiyatı ile satın alabilirsiniz. Talep ettiğiniz stok görsellerin kodunu ileterek kolayca istediğiniz görsellere sahip olabilirsiniz. SadeceOn’un size sunduğu güvenli ödeme ortamı sayesinde, yüksek çözünürlüklü ve kaliteli görseller ile tasarımlarınızın da kalitesini arttırın!

Hupspot.com’un yapmış olduğu araştırmaya göre Facebook’ta 30.000 marka sayfasının analizinden çıkan sonuçlar incelendiği zaman, toplam etkileşimin %87’si görselli paylaşımlardan geliyor. Diğer sosyal medya ağlarında da bu durum hemen hemen böyle…

Bende sizler için ücretsiz fotoğraf sunan kaynakları derlemeye çalıştım.

1. Stock Up

1-stock-up

Stock Up sitesi 27 kaynaktan ücretsiz görsel aramanızı sağlıyor. Arama formuna ilgili anahtar kelimeleri girerek işinize yarayacak görselleri bulabilirsiniz.

2. Pixabay

2-pixabay

Pixabay’da 640.000’nin üzerinde ücretsiz fotoğraf, vektör ve ilüstrasyon bulabilirsiniz. Tüm resimler ve videolar Creative Commons CC0 telif hakkı altında ücretsiz yayımlanıyor.

3. Unsplash

3-unsplash

Unsplash sitesi size her 10 günde bir 10 yeni görsel gönderiyor. Siteye üye olarak 10 günde bir ücretsiz görsellerin mailinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

4. New Old Stock

5-new-old-stock

 

New old Stock, sizleri geçmişe götürüyor… Sıra dışı görsellere bayılacağınıza eminim 🙂

 

5. Startup Stock Photos

6-startup-stock-photos

Eğer sizde startup dünyasındaysanız bu görseller çok işinize yarayabilir.

Raşit Doğan

Dijital Pazarlama üzerine yazar konuşur. Markaların sosyal medya hesaplarını yönetir,tavsiye verir. Yönetim Bilişim Sistemleri mezunu.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın