Mekan Gurusu ile Tanışmaya Hazır mısınız?

Mekan Gurusu ile Tanışmaya Hazır mısınız?

Özel günler, etkinlikler, partiler… Tüm bunlar incelikli bir organizasyon gerekir ama en önemlisi etkinliğe uygun bir mekan gerekiyor. Yaşadığınız şehirdeki mekanların tamamını bilmiyor olabilir, bildiklerinizden ise sıkılmış olabilirsiniz. Düzenleyeceğiniz özel gün için yeni mekan keşifleri yapmak, tek tek dolaşıp mekanı incelemek ve etkinlik için işletmecilerle konuşmak zahmetli ve uzun süren bir işlem. Peki, bu sorunu sadece birkaç tıkla çözmek istemez miydiniz? Her şeyin teknolojik ortama uyarlandığı çağımızda mekan ayarlamak da mobil telefonlar üzerinden yapılsa güzel olmaz mı? Şahane dediğinizi duyar gibiyiz.

Parti, doğum günü, yıl dönümü, mezuniyet kutlaması, nişan, evlilik gibi hayatımızda yer alan tüm özel günler için mekan arama derdine son veren Mekan Guru bulunduğunuz şehirdeki tüm etkinlik mekanlarını sadece bir tıkla önünüze getiriyor. Tüm mekanları birkaç dakika içinde görebileceğiniz sitede, her mekanın detaylı fotoğrafları ve mekanla ilgili bilgileri görmek mümkün.

Mekan Guru, pratik ve hızlı anlayışıyla tasarladığı sitesiyle, her etkinlik için özel arama seçeneği belirleyerek mekan arama kriterlerini hızlandırıyor. Şehir ve ilçe bazlı aramalarda ise aynı şekilde kolaylık sağlayarak ulaşımda zorlanmayacağınız bir rota belirlemenizi sağlıyor.

Mekan guru, etkinlik adresi belirlemenin yanı sıra blog sayfasında sunduğu içeriklerle özel günlerin nasıl kutlanacağına dair ipuçları veriyor, farklı konsept önerileriyle doğum günü, yıl dönümü, evlilik gibi günlerinizin unutulmayacak güzellikte yaşanmasını sağlıyor.

Muhteşem bir ortam, unutulmaz anılarla dolu bir gün ve kusursuz bir etkinlik için mekanguru.com’a tıklayın, sadece birkaç tıkla özel gününüzü planlayın.

Raşit Doğan

Dijital Pazarlama üzerine yazar konuşur. Markaların sosyal medya hesaplarını yönetir,tavsiye verir. Yönetim Bilişim Sistemleri mezunu.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın