Kars Ticaret Odası Üyeleriyle ile E-Ticaret Danışmanlığı Gerçekleştirdik

Ülkemizin dört bir yanında e-ticaret anlatmaya devam ediyorum. Anlatırken hem öğreniyorum hem de bildiklerimi aktarıyorum. Gezdikçe, yeni yerler gördükçe ülkemde e-ticaret için ne kadar büyük fırsatlar olduğunu tekrar görüyorum. Ama maalesef KOBİ’lerimiz bu konuda ya çok bilgilendirilmiyor ya da cesaret edemiyorlar.

22-26 Temmuz 2019 tarihlerinde Kars Ticaret Odası üyeleriyle verimli bir e-ticaret danışmanlığı süreci gerçekleştirdik. Hali hazırda e-ticaret yapan KOBİ’lerin satışlarını nasıl artırabilecekleri, henüz e-ticarete hiç başlamamış ama başlamak isteyen firmalarla ise nereden ve nasıl başlamaları gerektiği üzerine bir danışmanlık süreci gerçekleştirdik.

Kısaca danışmanlık başlıkları nelerdi?

  • Etkili bir ürün seçimi (kendi ürünleri dışında neler olabilir? Tamamlayacı ürün?)
  • Pazarlama planı (Google ads, Facebook/Instagram, Blogger)
  • Satış kanalları (Kendi websitemizden mi satalım? Yoksa “Pazar yerlerinden mi?”)
  • Kargo Yönetimi
  • Ödeme Altyapısı

Eğer siz de bu konuda bilgi almak isterseniz hemen bize ulaşabilirsiniz.


Raşit Doğan

2011 yılından bu yana bir çok firmaya Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya danışmanlığı yapıyorum. Aktif olarak ise 3 yıldır eğitim veriyorum. Yaklaşık 5000’den fazla kişiye seminer verdim. 500’den fazla kişiye de bireysel ve kurumsal eğitimler verdim. Şu an 5 kişilik ekibimle Antalya'da Retina Dijital altında danışmanlık faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz.Takip Et

Güncel Bilgileri Kaçırma

Call Now Button