Gayrimenkul Sektörüne Faydabul.com Eli Değiyor

Gayrimenkul Sektörüne Faydabul.com Eli Değiyor

Türkiye’de  gayrimenkul ve inşaat sektörü hızla gelişme gösteriyor. Artan nüfusla birlikte ev ihtiyacı da doğru orantıda yükseliyor. Yaz sezonlarında gerçekleşen düğünler de ev ihtiyacının olduğunu kanıtlar nitelikte. Arz talep dengesindeki gelişmeler Türkiye’de gayrimenkul sektörünü canlandırmaya yetiyor desek hiçte yalan olmaz.

Sektöre canlılık kazandıran gelişmeler sadece bunlarla sınırlı değil. Faydabul.com web sitesinin kurulması sektöre yeni bir soluk getirdi. Gayrimenkul alanında satılık ya da kiralık ev arayanların işini kolaylaştıran bir hizmet sunuyor. Özellikle günün yoğunluğundan vakit bulamayanlar için inanılmaz bir uygulama diyebiliriz. Sadece gayrimenkul alanında değil 14 farklı kategoride hizmet sağlayan sitede ihtiyacına uygun hizmet seçeneklerinde talep oluşturabiliyorsun.Bunların arasında en çok dikkat çeken kategoriler; Araç kiralam, sıfır-2.el araç alım-satım, temizlik ve de lojistik geliyor. Farklı çalışma modüllerine de sahip olan web sitesi ‘affiliate’ ‘arz’ ve ‘iş ortaklığı’ gibi  seçenekleri ile kapsamlı bir profilin ipuçlarını veriyor.

Faydabul.com‘un ilginizi çektiği düşüncesinde olarak sizlere sistemin çalışma mantığından detaylşı bahsedelim. Alıcı ile satıcıyı buluşturan marketplace modeli ile kullanıcılara kısa sürede aradıkları hizmeti sunacak firmalarla buluşturuyor. Yani oturduğunuz yerden ihtiyaç duyduğunuz kategoriyi seçip, hizmet almak istediğiniz il ve ilçeyi belirterek talebinizi detaylı bir şekilde oluşturuyorsunuz.  Ücretsiz bir şekilde oluşturduğunuz talebinizi gönderdikten kısa bir süre sonra, aradığınızı ayağınıza getiren kullanım kolaylığına sahip bir faydadan bahsediyoruz. Ofis kiralamak isteyebilirsiniz ya da dükkan satın almak. Bunun için yapmanız gereken tek şey  talebinizi detayları ile oluşturmak olacak.

Sisteme üye firmalar size iletişim bilginizden ulaşır ve talebiniz doğrultusunda aradığınız hizmeti sunar. Sisteme talep bırakmak isteyen kullanıcılar ücretsiz bir şekilde talep bırakabilirler. Firmalar da gelen taleplerin kalite puanına göre 1 TL ile 10 TL arasında kredi harcaması yaparak potansiyel iş taleplerini fırsatlara çevirebilir. Kulağa oldukça hoş gelen faydabul.com web sitesi bireysel kullanıcalarına zamandan kazandırırken emlak firmaları başta olmak üzere hizmet sektöründe yer alan firmalara da kazanç sağlıyor ve müşteri kazandırıyor.

Rahatlıkla denemesi bedava diyebileceğimiz web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Aradığınız hizmet faydabul.com’da.

https://www.faydabul.com/ buradan ücretsiz talep oluşturabilirsiniz.

Raşit Doğan

Dijital Pazarlama üzerine yazar konuşur. Markaların sosyal medya hesaplarını yönetir,tavsiye verir. Yönetim Bilişim Sistemleri mezunu.

Son Yazılar