E-Ticaret Altyapı Sağlayıcısı İdeasoft Bayisi Olarak Türkiye İkincisi Olduk!

E-ticarete başlarken en ideal altyapı sağlayıcıyı bulmak ve markanızı bu altyapı üzerine sağlam bir şekilde inşa etmek her zaman o kadar kolay olmayabiliyor.

Eğitimlerde en çok gelen sorulardan bir tanesi de “alt yapı olarak hangi firma ile çalışalım?” oluyor. Genelde burada bakılan ilk şey altyapının maliyeti oluyor.  Fiyat farklılıkları da bu noktada bir girişimci olarak sizi bu şirketler arasında seçim yaparken kararsızlığa sürükleyebilir. Ancak, en etkili e-ticaret altyapılarının olduğu kadar şirketlerin de girişimcilere sağlaması gereken bazı hizmetler bu noktada ayırt edici bir özellik olarak size yardımcı olabilir.

Biz 2 yıldır Antalya İdeasoft altyapısı ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Şu an müşterilerimizin %90’nı İdeasoft altyapısı ile satışlarını yapıyorlar. Bu müşterilerimden aylık 1.5 Milyon TL ciro yapan da var! 500 Bin TL ciro yapan da….

Burada önemli olan altyapı sağlayıcınızın sizin ne kadar yanınızda olduğu… İdeasoft’ta ortalama 40 saniyede teknik destek merkezine bağlanabiliyorsunuz. Kendini sürekli geliştiren 150 kişilik bir ekipleri var. 1500- 6000 TL arasında değişen paket fiyatları ile hemen yarın ürünlerinizi satmaya başlayabilirsiniz.

Bizde firma olarak bu sene İdeasoft bayileri arasında Türkiye ikincisi olduk. Şükürler olsun ki neden bize İdeasoft aldırdın diyen bir müşterim olmadı!

Eğer bu konuda bilgi almak isterseniz beni her zaman arayabilirsiniz. Antalya İdeasoft Bayisi olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Satışınız bol olsun!


Raşit Doğan

2011 yılından bu yana bir çok firmaya Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya danışmanlığı yapıyorum. Aktif olarak ise 3 yıldır eğitim veriyorum. Yaklaşık 5000’den fazla kişiye seminer verdim. 500’den fazla kişiye de bireysel ve kurumsal eğitimler verdim. Şu an 5 kişilik ekibimle Antalya'da Retina Dijital altında danışmanlık faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz.Takip Et

Güncel Bilgileri Kaçırma

Call Now Button